Apie mūsų kliniką

Mūsų misija – padaryti savo pacientus sveikus, gražius ir laimingus!

Žavi šypsena klinikos gydytojai odontologai nuolat gilina savo profesines žinias ir įgūdžius Lietuvos ir užsienio odontologų specialistų organizuojamuose kongresuose, kursuose, seminaruose. Todėl galima užtikrinti kokybišką, inovatyvų ir saugų gydymą! Dirbame tik su aukščiausios klasė įranga, kokybiškos ir sertifikuotomis medžiagomis.

Mūsų klinikoje įrengti jaukūs kabinetai, kuriuose pacientas vizito metu gali atsipalaiduoti ir pamiršti apie laukiančią procedūrą.

Mūsų gydytojai

Vaiva Žalienė
Burnos chirurgė

Odetta Tunyla
Gydytoja odontologė

Gydytoja odontologė

Irma Petrikauskaitė
Burnos higienistė

Rasa Gagilienė
Bendrosios praktikos slaugytoja

Užsiregistruok greitai ir patogiai

Taip pat galite skambinti +370 46 213813

Keletas atsiliepimų

Kai teko operuoti sunkų protinį dantį gydytoja Vaiva ir jos asistentė skyrė dėmesio ir pastangų ne tik pačiai operacijai, bet ir mano nuraminimui, duodavo atsikviepti. nei karto nepasakė "kentėk", suleisdavo vaistų kiek reikia, profesionalus bendravimas. nei minutei nebuvau palikta viena, net po vaistų leidimo mane prižiūrėjo asistentė. labai šaunūs profesionalūs kolektyvas. Esame su mama ištikimos gydytojai Vaivai.

Darija

Labai šauni visa komanda, dirbantys kaip viena šeima. Didelis AČIU gyd. Vaivai Žalienei už greitai ir profesonaliai man atliktus darbus, taip pat ir dantu tehn. Savičenkui ! Ilgu jums visiem darbo metu ir kantriu pacientu!

Žaneta