Dantų implantacija - Žavi šypsena

Dantų implantacija Klaipėdos Odontologijos klinikoje

Dantų implantacijos procedūros:

Implantų įsodinimas;

Chirurginis periimplantitų gydymas;

Sinuso dugno kėlimo operacijos;

 

 

 

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą. Nešiodami dantų implantus Jūs atrodote ir jaučiatės taip, kaip su savo nuosavais dantimis.
Pirmasis implantas pasaulyje buvo implantuotas apatiniame žandikaulyje 1965 prof. Branemarko (Švedija). Tai jau nebėra naujovė, o sparčiai tobulėjantis dantų atstatymo metodas ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Mūsų kasdienė praktika darosi vis labiau neįsivaizduojama be dantų implantacijos.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

 

 

All-On-4

Plačiau

Trefoil

Plačiau

Šiandien mums rinka siūlo daugybę sistemų ir dažnai pacientams tampa neaišku, kodėl taip skiriasi kainos ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti. Implantologijoje, kaip ir kiekvienoje srityje, yra išskiriami lyderiai, kurie turi garsų vardą ir, tikėtina, gerą produktą. Žinoma, garsus vardas dažniausiai susijęs su didesne kaina.

„Žavi šypsena“ specialistai dirba su „Nobel Biocare“ sistema – pasaulyje pripažintais lyderiais, todėl gali užtikrinti Jums ne tik kokybišką darbą, bet ir maksimalų komfortą, greitą, neskausmingą ir nesudėtingą procedūrą bei 10 metų garantiją.

Kam skirti dantų implantaiKam skirti dantų implantai?

> Dantų implantais galime atstatyti, vieną, kelis ar net visus trūkstamus dantis.

> Tai puiki galimybė sugrąžinti dantis žmonėms, kurie prarado juos dėl traumas, periodontito ar kt. priežasties.

> Dantų implantai įgalina Jus išsaugoti sveikus nuosavus dantis, nenaudojant jų tiltiniam protezui fiksuoti.

> Jums nebereikia jaudintis dėl išimamo protezo nestabilumo ir ukeliamo diskomforto.

 

Implantacijos procedūra

 

Šiuolaikinės technologijos ir kompiuterizuotas gydymo planavimas pavertė procedūrą visiškai nesudėtinga.
Dantų implantacija yra visiškai neskausminga. Implantacijos metu naudojamas vietinis nuskausminimas yra toks pat, kaip įprastinio dantų gydymo metu.
Mūsų klinikoje naudojamas vienmomentės implantacijos metodas: dantis išraunamas (1), (2) ir įsukamas implantas (3).

Implantacijos procedūra

Didžiausias patogumas pacientui yra tas, kad laikini arba nuolatiniai dantų protezai gali būti pritvirtinami jau implantacijos metu (1). Tačiau, tam tikromis situacijomis, gali būti užsukama gijimo galvutė (2) arba implantas užsiuvamas ir paliekamas gyti (3).

Taigi ilgas paruošiamasis gydymas, skausmingos chirurginės procedūros, ilgi ir sudėtingi gijimo periodai – jau praeitis!

Sinuso dugno pakėlimo operacija

Viršutinio žandikaulio sinusai – tai tuščiavidurės ertmės, esančios skruostų srityje virš krūminių dantų šaknų. Kai netenkama dantų, palaipsniui kaulas toje srityje tirpsta, ir ilgainiui lieka tik plona kaulinė sienelė, skirianti sinuso ertmę nuo burnos ertmės (1). Norint įsukti dantų implantą, reikalingas pakankamas kaulo storis, todėl, kai kaulinė sienelė lieka labai plona, to padaryti neįmanoma. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, labai dažnai neatsiejama nuo dantų implantacijos krūminių dantų srityje.

Sinuso pakėlimas – tai puikus sprendimas šių dienų odontologijoje, sudarantis sąlygas dantų implantacijai net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Tai visiškai nesudėtinga ir pacientui neskausminga procedūra, kurios metu pro danties alveolę pakeliama sinuso ertmę dengianti membrana (1), įstumiama sintetinio kaulo (2) bei įsukamas dantų implantas (3).

Sinuso dugno pakėlimo operacija