Protezavimas - Žavi šypsena

Dantų protezavimas Klaipėdos Odontologijos klinikoje "Žavi šypsena"
Atliekamos protezavimo procedūros:

Dantų vainikėliai;

Dantų tiltų gamyba;

Bemetalė keramika;

Dantų įklotų ir užklotų gamyba;

Lanko atraminiai protezai su įvairia fiksavimo sistema;

Nuimami plokšteliniai protezai;

Protezavimas ant implantų.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai. Kiekvienas pacientas gali rinktis gydymą pagal savo estetinius reikalavimus bei finansines galimybes.

Estetinis protezavimas

Dantų protezavimas – tai pažeistų danties audinių atkūrimas. Dantų protezavimas paprastai atliekamas esant pažeistiems dantims, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, gali būti keičiamos senos neestetiškos, netikslios restauracijos. Estetinis protezavimas priekinių dantų srityje siūlomas norint pakoreguoti dantų formą, spalvą, uždaryti tarpelius.

Metalo keramika: tokių protezų pagrindą sudaro metalas, todėl vainikėliai yra nepralaidūs šviesai ir dantis atrodo nenatūraliai. Be to, naktiniame klube, šviečiant neoninei šviesai, metalo keramikos vainikėlio vietoje atrodo, kad nėra danties. Metalo sąlytis su burnos gleivinės audiniais dažnai sukelia dantenų uždegimus, spalvos pakitimus („mėlynas dantenų kraštas“), metalo skonį burnoje, alergines reakcijas. Žmonėms, kuriems rūpi ypatinga estetika, metalo keramika priekinių dantų srityje nerekomenduojama.

Bemetalė keramika: yra laidi šviesai, dantys atrodo ypač natūraliai. Mūsų klinikoje dirbama su bemetale keramika „Procera“. Keramikos „Procera“ pagrindą gali sudaryti aliuminio arba cirkonio oksidas. Šios modernios medžiagos pasižymi savybėmis, labai artimomis natūralaus danties audiniams: tiek estetinėmis (spalva, skaidrumas), tiek fizikinėmis ir cheminėmis (tvirtumas, atsparumas nusidėvėjimui, reakcija į temperatūros pokyčius).

Iš šių dienų odontologijos metalas palaipsniui išstumiamas dėl nepakankamos estetikos, dantenų problemų. Todėl cirkonio oksido bemetalės keramikos protezus renkasi šimtai tūkstančių sveikatos ir geros išvaizdos siekiančių žmonių!

Protezavimas ant implantų

Kabineto “Žavi šypsena” specialistai visuomet išsamiai paaiškins apie visas protezavimo galimybes ir padės išsirinkti tinkamiausią konstrukciją, patenkinančią ne tik funkcinius, bet ir estetinius Jūsų poreikius.
Kaip ir protezuojant nuosavus dantis, taip ir ant implantų galimi įvairios konstrukcijos bei estetikos protezai. Pacientas gali rinktis nuo plastikinių protezų, metalo keramikos iki ypač estetiškų bemetalės keramikos restauracijų, patenkinsiančių net išrankiausių pacientų poreikius.

Protezavimas ant implantųDaugiau nei 300 milijonų žmonių visame pasaulyje neturi vieno ar kelių dantų. Nors pasaulis sparčiai tobulėja įvairiose srityse, tačiau visiškai bedančių pacientų atsiranda vis daugiau. Kas galėtų tuo patikėti?
Naudodamiesi šiuolaikinės odontologijos pasiekimų mes galime grąžinti Jūsų šypseną plastikiniais ar keramikiniais dantų protezais ant implantų. Pacientui pasiūlysime puikų estetinį rezultatą ir visišką komfortą, kadangi jis galės visam laikui pamiršti išimamus dantų protezus.